مدیریت پروژه

دسته بندی فعالیت ها

در صد سفارشات حوزه های مختلف درفصل گذشته

  • طراحی صنعتی17%
  • محصولات تبلیغاتی69%
  • هنرهای تجسمی14%

برای مدیریت پروژه تعاریف متعددی وجود دارد. جامع ترین این تعاریف، مدیریت مهارت ها، ابزارها و فرآیند، برای حصول به نتیجه موفقیت آمیز است. مدیریت انجام یک پروژه صنعتی تنها با کشف اسامی و لیست صنایع و مشاغل یا درخواست انجام بخشی از پروژه بدست نمی آید. همکاری و مشارکت صنعتی طی سالها در انجام پروژه های متعدد شکل میگیرد وبا ادغام دانش یکپارچه و تخصصی توانایی مدیریت بدست می آید.

همکاری نزدیک و مشارکت در اجرای هر پروژه دانش وفنون تازه ای را درخواست میکند. درچنین روابطی متخصصان صنعت در شاخه های مختلف با یکدیگر تبادل نظر کرده و طی مراحل کارنوعی مشارکت تخصصی پدید می آورند .این نوع همگرائی و یکپارچگی تنها درگذشت زمان و طی انجام پروژه های مشارکتی ایجاد می شود. کارگاه های کوچک و بزرگی که هر کدام در فن و تکنیک خاصی مهارت کسب کرده و تجربه اندوخته اند.

وارد کنندگانی که به طور مستقیم محصول را از مراکز تولید تامین در اختیار مصرف کننده قرار میدهند . تولید کنندگانی که بدون هیچ تبلیغ و بزرگنمایی بهترین و زیباترین محصولات موجود در بازار را تولید میکنند. کارشناسانی که در مجامع علمی کشور تدریس میکنند.استادکارانی که بیش از نیم قرن در رشته و زمینه خاصی به مهارتی بی نظیر دست یافتند. شرکتها و موسساتی که منشاء و مرجع صنعت و فنونی خاص و بی مانندند و مجامع و مراکزی که پیشتاز گسترش علوم و فنون روز دنیا بشمار می آیند .

موسویها مدیریت پروژه های متعددی را عهده دار بود. در صفحه فعالیت ها به عناوین آن اشاره شده و اطلاعات بیشتر آن در پیوست مطالب آمده است.

امروزه مدیریت پروژه به اشکال مختلفی در جریان است . در صنعت ساختمان، عمران، راه سازی، صنایع دریایی و سایر صنایع روشهائی آکادمیک حاکم است. این مدارج طی سالها طی شده و به شکلی منسجم دنباله رو پروژه های مشابه در گذشته است. برای برخی از پروژه های رویکرد و دستورالعملی تنظیم نشده است .در اجرای یک پروژه جدید و مختلط آنچه بر دستورالعمل ها چیره میگردد تجربه و توان اجراست.

مدیریت پروژه تولید یک محصول جدید که در پی یک ایده اولیه شکل گرفته مدیریتی ست خلاق که با موارد پیشین وجه مشترکی نداشته و سیر ومراحل خود را طی میکند. در چنین وظعیتی ، شناخت مهارت ها ، ابزارها ، منابع و سایر ملزومات منحصر بفرد ، شکل و اسلوب خاصی را می طلبد .

ما با در اختیار داشتن این منابع ، مهارت ها، ابزارها و علوم پیشرو ، پس از تشکیل جلسات تخصصی با صاحبان فن ، نتایج تحقیقات را در اختیار کارشناسان و اعضای متخصص انجمن طراحان خلاق قرار داده و نظرات سازنده آنان را بکار می بندیم. مجموع دانش پیشین را بررسی کرده و نمونه های مشابه را ارزیابی میکنیم . اجزای تشکیل دهنده محصول یا پروژه را مورد بررسی و ارتقای بنیادی قرار داده و کامل ترین حالت ممکن را به کار می بندیم .جدید ترین روشها و مواد اولیه را با مطالعه و ارتباط با مراکز تخصصی دنیا بدست آورده و بکار می گیریم.


برای ما مهم ترین اصل در مدیریت پروژه ، ادغام هنر با صنعت است .

ما معتقدیم هنر در هرعرصه ای وارد شود نتیجه اش تحسین برانگیز خواهد بود.

شرکت موسویها، طی دو دهه گذشته مدیریت اجرای پروژه های مختلفی را درعرصه صنعت، تبلیغات محیطی، هنرهای تجسمی بر عهده داشته است

در شرکت موسویها طراحی مقدماتی تا پیشرفته، محاسبات فنی و دستورالعمل های اجرا که به هدف ارتقای کیفی پروژه صورت میگیرد توسط تیم تخصصی تنظیم میگردد.

 خلاصه ای از سوابق  موسویها

طراحی صنعتی وتنظیم دستورالعمل تولید بیش از یکصد طرح و محصول صنعتی و مدل تولید برای صنایع مختلف

طراحی، محاسبه،نظارت و مدیریت براجرای بیش از1500 نوع استند، تابلو و سازه تبلیغات محیطی

ساخت بیش از یکصد ماکت در معماری، مدل سازی، صنایع نظامی (زرهی، دریایی، هوایی) در ابعاد و مقیاس مختلف

طراحی آلاچیق و اقامتگاه های پرتابل چند منظوره ستاد بحران، ایستگاه اتوبوس چند منظوره، مه پاش معابر شهری، مبلمان شهری، نقاشی دیواری

اجرای بیش از پنجاه اثر نقاشی ونقش برجسته دیواری، شرکت در چند نمایشگاه گروهی و

طراحی صنعتی، ساخت و ثبت اختراع تابلوی اسکرول استادیومی با قابلیت های مضاعف بر نمونه خارجی

همکاری با برپا کنندگان کمپین من هم یک کودک هستمو همراهی با مدیران پروژه ، فاندوران و جمعی از طرفداران (پارک وی تا تجریش-خرداد95)

اشاره ای به طراحی، نظارت و مدیریت اجرای پروژه درهمکاری با شرکت نیکدل

  (سمت: طراح و مدیر اجرای پروژه)

طراحی صنعتی، نظارت بر اجرای پروژه بازسازی و تعویض تابلوهای میدان انقلاب

طراحی، نظارت و مدیریت اجرای نما وتابلوی کامپوزیتی بانک اقتصاد نوین (بیش از یکصد شعبه در سراسر کشور)

طراحی، نمونه سازی و اجرای بیش از ده مدل مختلف ازسایبان، کاور، کیوسک خودپرداز

طراحی، نظارت و مدیریت تولید و نصب نزدیک به پانصد دستگاه سایبان خودپرداز بانک ها و موسسات مالی کشور

طراحی، نظارت و مدیریت اجرای تابلوهایی عظیم تبلیغات محیطی، تابلوهای بام و سردرب اماکن

طراحی و تنظیم دستورالعمل کلی تابلوهای شعب بانک کشاورزی

اجرای روشهای سازمانی و اخذ نخستین استاندارد مدیریت کیفیت iso 9001 در صنعت تولید تابلو  برای شرکت نیکدل

Translate »