طراحی سایبان خودپرداز، طراحی کاور خودپرداز

شارژرموبایل،استند شارژ موبایل، شارژر یکطرفه پایه دار، استند شارژ موبایل دیواری
می 14, 2019

طراحی سایبان و کاورخودپرداز

در طراحی سایبان خودپرداز ، طراح باید به مواد اولیه و عموم شرایط نصب اشراف داشته باشد

شناخت انواع دستگاه خودپرداز ، مشخصات فنی ، نحوه سرویس نگهداری آن تاثیر مستقیمی بر نحوه طراحی سایبان دارد .

طراحی کاور تبلیغاتی برای دستگاه خوپرداز

پس از نصب دستگاه های خود پرداز در کشور با پیروی از روشهای سایر کشورها نیاز به یک پوشش مراقبتی و تبلیغاتی برای هر دستگاه احساس می شد .نخستین طراحی سایبان به شکل تخصصی برای خودپرداز بانک کشاورزی انجام شد پیش از آن سایبان ها به شکل چادری اجرا میشدند. پس از آن سایر سازندگان هر یک بر طبق توان و سلیقه، طرح هایی را برای سایر بانک ها ارائه دادند .

به دلیل تنوع، ابعاد واشکال مختلف آن، طراحی هر سایبان با چالشهایی مواجه خواهد شد.. سایبانهای رایج امروزی تنها برای اینکه چیزی خودپرداز را احاطه کرده باشد ساخته میشوند .مشتری طراحی و تولید سایبان و کاور خودپرداز ، بانکها و موسسات مالی هستن که علی رغم درآمد های سازمانشان تنها بهای تمام شده محصول را ملاک انتخاب قرار میدهند . برخی از سایبانها حتی فاقد محل مناسب برای درج نام و لوگوی بانک هستند . برخی دیگر فاقد محلی برای کاغذ باطله هستند . نبود نور سقفی و طا قچه قرارگیری کیف یا وسایل کاربر هم دیگر اهمیتی ندارد.کاورها و سایبانها باید ازشاخصه ها وهویت بصری سازمان بهره برده ، نام و مشخصات ارائه دهنده سرویس را به خوبی بیان کنند


اصول طراحی سایبان و کاور تبلیغاتی خودپرداز

شاخص یک سایبان خوب علاوه بر موارد گفته شده ، به نحوه نصب و قرار گیری آن نیز بستگی دارد .بسیاری از دستگاه های خودپرداز از قسمت مونیتورینگ ، سرویس یا تعمیر میشوند. پس نباید سایبان برای این مورد ایجاد مشکل نماید ، اتصال سایبان به کابینت دستگاه یا به شیشه های اطراف اقدامی کاملا اشتباه است . سایبانها توسط افراد خرابکار یا کاربران عصبانی مورد تخریب قرار میگیرند .اجزای آن توسط برخی به سرقت میرود و قطعات ارزشمند آن تحریک کننده سارقان است . سایبان خودپرداز ، تنها یک پوشش نیست . ما توانستیم این موانع را پشت سر بگذاریم و در طراحی و تولید سایبان تجارب ارزنده ای کسب کنیم .


طراحی انواع سایبان وکاورپوششی خودپرداز

طراحی سایبان خودپرداز

طراحی سایبان خودپرداز،کاورخودپرداز،کاورخودپردازسالنی یا سایبان تبلیغاتی خودپرداز، واژه هائیست که برای این پوشش استفاده میشود .

اشکال و ابعاد مختلف دستگاه های خودپرداز دیواری تحت اختیار بانک که طی یک بازه زمانی چند ساله خریداری شده مجموعه ای از دستگاه های متنوع را در بر میگیرد .

از طرفی استاندارد محل نصب دستگاه ها در شعب تعریف نشده و به تناسب اختلاف ارتفاع داخل شعبه با سطح پیاده رو تفاوت ها و اختلاف ارتفاع مختلفی  بوجود آورده است .

با توجه به  محاط شدن  پنجره دستگاه در کادر داخلی سایبان، انتقال سایبان به اطراف امکانپذیر نخواهد بود و سایبان مطیع مختصات هندسی دستگاه خواهد بود .

ایجاد فضای امن برای مشتری جلوگیری از تابش نور مستقیم به صفحه کاربری و از همه مهمتر تبلیغات و معرفی بنگاه یا بانک ارائه دهنده خدمات از جمله این اهداف است .

علاوه بر زیبایی ،تناسب ابعاد ، رنگ و شکل سازمانی ،رعایت اصول فنی و کیفی معیارهای مهمی ست که طراح باید به آن مبادرت ورزد.

Translate »