MOUSAVIHA

تابلو راهنمای مسیر و طبقات
سپتامبر 30, 2017
هدایای تبلیغاتی
اکتبر 15, 2017

لایت باکس

جعبه نور

لایت باکس،لایت باکس تبلیغاتی،تابلو دوطرفه،تابلوبکلایت،استندلایت باکس،لایت باکس پرچمی و در کل نمایش تصاویر به صورت بک لایت یا به عبارتی پشت نور یکی از زیباترین سطوح تبلیغات محیطی به شمار می‌آید. برای ایجاد چنین سطوحی مواد مختلف و روشهای متفاوتی وجود دارد که هر کدام مزیت و محدودیت‌های مربوط به خود را دارد. اینکه یک سطح روشن تبلیغاتی در چه محیطی و برای چه مدت زمان، با چه وضوح تصویری و چه فاصله‌ای به کار می‌رود، موضوعات متفاوت این محصول است.


بک لایت و جعبه نور فضای بیرونی
معروف‌ترین و متداول‌ترین نوع تابلوهای بک لایت فضای باز، تابلوهای فلکسی فیس است که محدودیت ابعادی چندانی نداشته و در ابعاد 50 متر 5 متر به طور یکپارچه قابل اجرا است. در این روش ظرافت‌های بدنه و ساختار سازه‌ای محصول چندان خوشایند نیست و عموماً کادرها و دکورهای حواشی تابلو آن را در بر می‌گیرد.

به دلیل شاسی فلزی این نوع تابلو، اجرای ابعاد کوچک در فاصله‌های نزدیک چندان کاربردی نیست، به همین منظور نوعی سازه آلومینیومی طراحی شده که علاوه بر امکان تعویض آسان رویه (فلکسی) ظاهری مناسب، ظریف و زیبا ایجاد کند .

از این تابلو می‌توان برای فضاهای سربسته، مجتمع‌های تجاری، سالن‌ها، سینماها، مترو و سالن‌های پرواز بهره برد.با تغییر در نوع مدیای چاپ و چاپ‌هایی با کیفیت بالا می‌توان در فاصله‌های نزدیک نیز از آن استفاده کرد. رنگ پذیری فرم آلومینیومی متناسب با شرایط و دکور محیط امکان‌‌پذیر بوده و با تغییر در منابع ایجاد نور می‌توان مقادیر مصرف انرژی را در این تابلوها به یک هشتم کاهش داد. استفاده از لامپ‌های SMD برای تأمین نور پشت تصاویر، قیمت محصول نهایی را به میزان 25 درصد افزایش، اما میزان و هزینه‌ی مصرف انرژی را به میزان بسیار زیادی کاهش می‌دهد
جعبه نور (لایت باکس‌های فضای داخلی)

در میان لایت باکس‌هایی که برای فضاهای داخلی طراحی و تولید شده‌اند، استفاده از مدیای ترانسپارنت و پلکسی‌های نگهدارنده‌ی سطح رو رایج و پرکاربرد است. شاید امروزه از مدیای فلکسی، پارچه، کتان، کشسان در لایت باکس‌های فضای داخلی استفاده شود اما پایه و اساس لایت باکس‌های فضای داخلی مدیای ترانسپارنت و یا به عبارتی بک لیت است که در نوع و کیفیت بی نظیر است. در میان این لایت باکس‌ها به جهت محدودیت در ابعاد پلکسی گلس و نوردهی زمینه، عمق نوردهی متفاوتی برای آن در نظر گرفته می شود . به تناسب ابعاد ظاهری در این تابلوها، ضخامت تعیین و مشخص میگردد.


در مدل‌های G سطح چاپی بک لایت (ترانسپارنت) در میان دو صفحه‌ی پلکسی گلس سفید شیری و شیشه‌ای قرار گرفته و در شیار موجود جای می‌گیرد. عمق‌های مختلف در این مدل‌ها به دلیل تأمین نور یکدست و متناسب با تصویر و فاصله ناظر تا تابلو است. تعویض تصاویر در تابلوهای مدل G بسیار سریع و آسان انجام می‌پذیرد.

استحکام، رنگ‌پذیری و امکان اتصال استیکرهای بافت‌دار در کنارها ، وزن اندک سازه آن را در گروه تابلو لایت باکس‌های پرکاربرد قرار داده است

محدودیت پلکسی گلس و مدیای ترانسپارنت(بک لایت) باعث شد تا محصولی جدید و پرکاربرد روانه بازار گردد. تابلوهای بک لایت پارچه‌ای علاوه بر حفظ کیفیت، بافت لطیف و سبکی بی‌حد خود امکان تولید ابعاد عریض‌تر را فراهم ساخت. در این میان استفاده از استراکچر نگهدارنده سبک و مقاوم با حفظ زیبایی و ظرافت الگویی را حاصل شد که در این مجموعه p18 نامگذاری شده است .این شمش آلمینیومی با عمق 8 سانتیمتر یکی از زیباترین پروفیل های تولید لایت باکس است .

نوع ظریف تر که معمولا برای ابعاد کوچک کاربرد دارد با عمق 4 سانت طراحی و تولید شده که میتواند برای فضاها و تابلوهای کوچک تر مناسب باشد.

لایت باکس پارچه‌ای (Convas)

پارچه های بک لیت

لایت باکس‌های عمق کم (Flat Frame-crystall) و (Snap Frame) استفاده از سطوح نورانی با روش‌های جدید و بکارگیری منابع نور SMD در باریک‌ترین حد ممکن، باعث شد تا امروز بتوانیم سطوحی با ضخامت کمتر از 8 میلی‌متر را نوردار نماییم. تابلوهای کریستال نوعی تابلوی بک لایت هستند که در آن تصاویر با قرار گرفتن در حد فاصل دو پلکسی بک لایت می‌شوند: در این روش با گشایش پیچ‌ها و گل‌پیچ‌های چهارگوش کادر تعویض تصاویر به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. این تابلوها به دلیل تأمین نور موازی در سطح ، برای ابعاد کوچک‌تر از 1.2 متر مناسبند. هر چه ابعاد تابلو بزرگتر شود، وزن تابلو سنگین‌تر و تأمین نور آن دشوارتر می گردد. ضخامت تابلوهای کریستال 1 سانتی‌متر و فاصله نصب آن تا دیوار 3 تا 4 سانتی‌متر است.
تابلوهای بک لایت (Flat Frame) و (Snap Frame) فلت فریم: نوعی تابلوی بک لایت ثابت است که تصاویر موجود در آن به راحتی قابل تعویض نیست . فلت فریم بسیار نازک، سبک و پرکاربرد است اما تعویض تصاویر داخلی آن دشوار است.در مواردی چاپ تصویر به صورت تخت بر روی سطح پلکسی انجام می‌گیرد و به طور دائم باقی می‌ماند. فلت فریم نسبت به سایر تابلوهای بک لایت باریک، سبک‌تر و ارزان‌تر است. اسنپ فریم: حذف پلکسی نگهدارنده چاپ در سطح بیرونی و کاهش ضخامت سطح به مقدار 5 میلی‌متر، این تابلو را در گروه تابلوهای سبک و فوق باریک قرار داده است. به‌کارگیری بک لایت ضخیم در سطح اصلی، باعث حذف پلکسی بیرونی می‌گردد. تأمین نور این تابلو نیز از روش نورپردازی موازی سطح بهره می‌برد، امتیاز و مزیت مهم آن تعویض بسیار آسان و سریع تصویر است. در هر چهار طرف تابلو پوشش بیرونی همانند کلیپسی فنری در طول ، سطح چاپی را در بر گرفته و مانع خروج سطح یا لختی آن می‌شود. در مواردی برای ابعاد عریض‌تر می‌توان از لمینیت طرح برای حفظ و افزایش مقاومت بهره برد.

این نوع تابلو در مراکز فروش محصول، داروخانه‌ها و سالن‌های اجتماعات کاربرد فراوانی دارد. از نقاط ضعف این تابلو محدودیت عرض(پهنا) است که برای ابعادی با پهنای بیشتر از 50 سانتی متر توصیه نمی‌شود. به دلیل وجود کلیپس‌های نگهدارنده لازم است، بخش بیرونی فریم به ابعاد طولی کمتر از 90 سانت تفکیک گردد تا کاربران بتوانند به راحتی آن را باز و بسته نمایند.

لایت باکس

لایت باکس،لایت باکس تبلیغاتی،لایت باکس دوطرفه فریم لس جدید ترین نوع تابلو تبلیغات محیطی هستند.

لایت باکس،لایت باکس تبلیغاتی،،به تابلوهایی گفته میشود که تصاویری پشت نور دارند.

لایت باکس ها درتبلیغات ابزاری قدرتمند و تاثیر گذار محسوب می شوند و انواع مختلفی دارند.

لایت باکس فریم لس،لایت باکس کریستالی،اسنپ فریم،لایت باکس دوطرفه، دیواری از این موارد هستند .

امروزه با ورود منابع نوری دیجیتال(اس ام دی)لایت باکس ها باریکتر و ظریف تر ساخته می شوند.

بک لایت دوطرفه پلی استر و لایت باکس های سطوح پارچه ای فریم لس جدیدترین محصولات این صنعت به شمار می آیند.

با وجود مقاطع مختلف آلمینیومی و مقاطع سایر صنایع ساخت انواع لایت باکس در ابعاد مختلف امکانپذیر است.

با مقاطع پروفیلی آنادایز شده رنگی و استفاده از چوب و فلز میتوان  انواع متنوعی از لایت باکس ها را ایجاد کرد.

این امکان فراهم آمده تا لایت باکس ها با نما ومشخصه ها ی ظاهری و دکوراسیون محل کار منطبق شوند .

ما الگوهای متعددی با بهبود نور و کیفیت طراحی و تولید کرده ایم .

ترکیبلایت باکس تبلیغاتی،لایت باکس دوطرفه با سازه های ایستا انواع مختلف استند نمایشگاهی، استند فروشگاهی را پدید آورده است.

نوع کامل استند لایت باکس های تبلیغاتی ما استند تبلیغاتی مجهز به شارژر موبایل است .

این استندها به نام استند شارژ، استند شارژ تلفن همراه و استند شارژ تبلیغات محیطی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند.

شرکت موسویها همواره محصولاتی را طراحی و تولید میکند که در مجموعه خود منحصر بفرد باشد.

تسلط بر طراحی صنعتی و افتخار همکاری با صاحبان برند طی بیست سال گذشته به ما اجازه تولید محصول با کیفیت متوسط را نمی دهد.

ما لایت باکس،لایت باکس تبلیغاتی،لایت باکس دوطرفه و دیگر محصولات این حوزه را در بهترین حالت ممکن عرضه میکنیم.