نقاشی روی بوم
نقاشی، (گالری موسویها)
ژانویه 4, 2017
hamid mousavi,mousaviha
طراحی پرتره
ژانویه 4, 2017


گرافیک، طراحی گرافیک

گرافیک ، طراحی گرافیک پیشه یا هنر ارتباط بصری است که از ترکیب تصاویر، واژه‌ها و ایده‌ها تشکیل شده تا اطلاعاتی را به تماشاگر انتقال دهد یا در او تأثیر مشخصی بوجود آورد .

طرح اگر حاصل یک ذهن خلاق باشد و با آگاهی و مطالعه انجام گرفته باشد .یقینا طرحی موفق و موثر خواهد بود . یک طرح خوب ممکن است در شرایطی توسط یک طراح تازه کار خلق شود .یا طرح گویا تر و زیباتر از اثر یک طراح خبره و با تجربه شود. در چنین شرایطی به اشتراک گذاری طرح نزد طراحان نتیجه بسیار مطلوبی در پی خواهد داشت .

ارتباط نزدیک با طراحان ، تشکیل یک انجمن تخصصی در طراحی نتیجه ای به دنبال خواهد داشت که در ان خلق یک طرح منحصر بفرد بخش قابل ملاحظه آن است .انجمن طراحان خلاق به این منظور تاسیس شد . و هدف ان به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظرهای تخصصیست.


طراحی ست اداری
سربرگ ،
کارت ویزیت ،
پاکت اداری ،
مهر،
آرم و لوگو طراحی آرم،نشان وعلامت تجاری، نشان بصری برند
هوًیت بصریلوگو، برند شما نیست. هویتتان هم نیست. طراحی لوگو، طراحی هویت و برندسازی هر کدام وظیفه‌ای بر عهده دارند که همگی در کنار هم تصویری از تجارت یا محصول را در ذهن شکل می‌دهند.در بیشتر موارد، طراحی هویت بر اساس مصالح بصری که در شرکت، کاربرد داخلی دارد به همراه مجموعه‌ای از قواعد (در یک دفترچه‌ی راهنما) انجام می شود. این قواعد که هویت را می‌سازند معمولاً مشخص می‌کنند که هویت شرکت باید چگونه در رسانه‌های گوناگون اجرا شود. مشخصه هایی که در نگاه مخاطبان یک سازمان را معرفی میکند هویت بصری آن سازمان است.
کاتالوگ و بروشور طراحی کاتالوگ محصول، بروشورخبری ، صفحه آرایی و طراحی کاتالوگ معرفی شرکت
پوستر و بنرطراحی پوسترهای تبلیغاتی ، بنرهای وسیع تابلو در تبلیغات محیطی ، صفحات تبلیغاتی ، پوستر تبلیغات محصول ،
محتوای سایت طراحی محتوا ،تصاویر ، کاورها و لایه ها ، کادر بندی و فرم بندی یکپارچه ، طراحی محتوا متکی برهویت بصری سازمان
مشاوره مشخصات خود را برای ما ارسال کنید

شرکت موسویها به دلیل فعالیت تخصصی دراین عرصه ، با همکاری طراحان خوش ذوق وانجمن طراحان خلاق، درهر یک از زیرشاخه های طراحی و گرافیک بهترین خدمات ممکن را به شما مشتریان عزیزارائه می نماید . ما ایده ها و اتودهای متعدد طراحان خلاق را پس ازتبادل نظر کارشناسان، تکمیل وعرضه می کنیم .

جدول انواع فعالیت های زیرگروه گرافیک شرکت موسویهاگرافیک از هنرهایی است که در کشور ما کمتر شناخته شده و محدود کار هایی هم که در این زمینه صورت گرفته نتوانسته است به شناخت بیشتر این هنر کمک کند.

گرافیک حرفه مورد نیاز امروز است که بخش بزرگی از ان را تبلیغا ت در بر می گیرد. امروزه با وجود یکصد زبان و ۵ هزار گویش، نمی‌توان برای معرفی مراکز و مکان‌های مختلف از زبان نوشتاری استفاده کرد. بلکه این زبان تصویری است که با ساخت علائم و نشانه‌ها‌ در هواپیماها، جاده‌ها و هتل‌ها، پیام‌ها را سریعتر به مخاطبین انتقال می‌دهد.البته نباید تصور کرد که زبان تصویری یا به عبارت دیگر ارتباط تصویری، تنها به ساخت علائم و سمبل‌های تصویری می‌پردازد بلکه هنر ارتباط تصویری حیطه بسیار وسیعی را در بر‌می‌گیرد که از آن جمله می‌توان به نوشتن زیبای کلمات، رسم منحنی و نمونه‌های آماری، تهیه آگهی مطبوعاتی و پوستر، صفحه‌آرایی و ده‌ها مورد دیگر اشاره کرد. به زبان دیگر کلیه طر‌ح‌هایی که به وسیله چاپ قابل انتشار هستند، در گروه طراحی گرافیک قرار میگیرند.هنر گرافیک چون تکثیر می شود در دسترس طیف های مختلفی از مردم قرار می گیرد
گرافیک کار مشکلی است چون با یک نقطه و یا یک خط باید به اندازه یک کتاب سخن گفت و البته همه ی راز زیبایی گرافیک نیز در همین نکته نهفته است.

کمپین من هم یک کودک هستم در خرداد ماه نود و پنج به اجرا درآمد. بروشور و طرح گرافیکی آن هنوز درذهن افرادی که با این رویداد مواجه بودند زنده و پا برجاست .


گرافیک،طراحی گرافیک

گرافیک،طراحی گرافیک،طراحی نشان،لوگو،آرم،علامت تجاری،ست اداری،پوستر،کاتالوگ،بروشور،بنر،

طراحی محتوا در سایت،هویت بصری،سربرگ،پاکت،مهر،کارت ویزیت،مجموعه ای از خدمات در حوزه گرافیک است.

طراحی گرافیک پیشه یا هنر ارتباط بصری است که از آمیزش تصویرها، واژه‌ها و ایده‌ها ترکیب شده است تا اطلاعاتی را به تماشاگر انتقال داده و به ویژه در او تأثیر مشخصی بوجود آورد .

اگر طرح در ذهن مخاطب تاثیر گذار بود .گرافیک رسالت خود را به انجام رسانده است.

ما در طی دو دهه فعالیت با طراحان متعددی همکاری داشته ایم و اثار ارزشمندی را از این عزیزان دریافت کرده ایم.

اکنون مجموع خدمات حوزه گرافیک را در کنار دیگر فعالیت های شرکت به مشتریانمان ارائه میدهیم.

طراحی و گرافیک بخش جدا نشدنی در حرفه ماست زیرا بسیاری از محصولات ما با طراحی در این حوزه تکمیل می گردد.

شاید سازه های تبلیغاتی مطابق طراحی صنعتی ساخته شود اما نقوش و پیغام نهایی متصل به آن توسط طراحان این حوزه انجام می شود.

افتخار ما همکاری با عزیزانیست که در گرافیک سالها تجربه کسب کرده اند و امروز از پیشکسوتان و پیشروان این حوزه بشمار می آیند.

Translate »