MOUSAVIHA

لایت باکس،بک لایت های تبلیغاتی
سپتامبر 30, 2017
استند سازمانی،نشان سازمانی،استند فضای باز
ژانویه 21, 2018

هدایای تبلیغاتی

جدول هدایای تبلیغات محیطی با دسته بندی موضوعی به شرح زیر است

شما می توانید به تناسب بودجه و مطالعه ی جامعه مخاطبان خود طی مشاوره با کارشناس با تجربه ما بهترین نوع و شکل ممکن را تهیه فرمایید.


ست رومیزی (اداری)
سه تکه ،
پنج تکه ،
ست کامل ،
ست آنتیک،
ساعت ساعت دیواری، ساعت رومیزی، ساعت مچی، ساعت مچی هوشمند
سررسید وتقویم در انواع مقاطع، جیبی،خشتی، وزیری، رومیزی، دیواری، با پوشش های چرمی،مخمل،پارچه در انواع مختلقی از سحافی منحصر به فرد
خودکار فلزی نفیس، فلزی ساده، پلاستیکی، چوبی ، فشاری ،چند رنگ ،کلاسیک ،برای هر نوع سلیقه
کیف و کلاسور طراحی پوسترهای تبلیغاتی ، بنرهای وسیع تابلو در تبلیغات محیطی ، صفحات تبلیغاتی ، پوستر تبلیغات محصول ،
پوشاک تی شرت، کلاه، کاپشن، لباس کار، باس ورزشی،پیش بند، دست کش، عینک، لباس سازمانی، یونیفرم
لوازم خودرو شارژر فندکی، انواع آفتابگیر، کیسه زباله، دور فرمان، جای موبایل، مانیتور جی پی اس، تنظیم کننده بادلاستیک
متعلقات کامپیوتر انواع قاب، شارژر چندسره، پاور بانک، تبدیل otg به فلش، ست لب تاب، هاب چندکاره، پایه لب تاب با قابلیت خنک کننده، مانیتور، تلویزیون سفری،جی پی اس سفری، شارژر باتری هوشمند، مینی کاست پلیر جیبی
متعلقات تلفن همراه شارژر،کاور،کیف موبایل،انواع کیس ،کیس های فانتیزی و تبلیغاتی
لوازم سفری طراحی کاتالوگ محصول، بروشورخبری ، صفحه آرایی و طراحی کاتالوگ معرفی شرکت
پیشنهاد هدایای خاص وانحصاری برای یک هدیه منحصر بفرد با ما تماس بگیرید
جاسوئیچی انواع و اشکال مختلفی از جاسوئیچی، چرمی و فلزی با اجزای اصلی مطلوب و ارزشمند . امکان درج و حک نشان و متون تبلیغاتی
فلش مموری انواع فلش مموری با گارانتی ، با قابلیت چاپ، تامپو یا لیزر، فلزی و پلاستیکی در ظرفیت های مختلف حافظه
آفتابگیر خودرو یکی از بهترین گزینه ها در هدایای تبلیغاتی سایبان یا آفتابگیر خودرو است .این آفتابگیر به همراه خودرو در معابر و مکان های مختلفی تردد کرده و تبلیغات مربوطه را نمایش میدهد .تبلیغات بر روی آفتابگیر سطحی به مراتب بیشتر از سایر هدایا داشته و توزیع و انتشار موضوعی آن از مجموع هدایا بیشتر است .قیمت اندک این محصول باعث میشود شرکت های زیادب از این هدیه ارزشمند و کاربردی بهره ببرند .
ظروف تبلیغاتی انواع ماگ سرامیک، شیشه ای، فلزی و abs، ظروف چینی، بشقاب و ظروف هتلی، قاشق و چنگال و انواع لوازم آشپزخانه که مدن ها نشان تبلیغاتی را در خود حفظ می کنند.
پلاک و پچ سینه پلاک ها و پچ سینه نوعی هدیه سازمانی به پرسنل بوده و تاثیربسزائی در اشتیاق کارمندان در اهداف سازمانی دارد .هر چند این نوع هدیه در اشکال گوناگون طراحی و تهیه می شود
ساک دستی سوزنی یا بافتنی، واتر، پارچه ای با قابلیت چاپ، سیلک و افست ،نایلونی ،کاغذی و انواع و اشکال مختلفی که به شکل ساک دستی طراحی و تولید می شوند.
بسته بندی و کاغذ کادو طراحی بسته بندی و کاغذ های کادو یکی از موارد مهم در هویت بصری سازمانی است .شاید به تنهایی نقش هدایا را بر عهده ندارند اما به عنوان یکی از ملزومات هدایای تبلیغاتی کاربرد وسیعی یافته اند
هدایای چرمی انواع کیف و پول مردانه و زنانه، کیف رو دوشی ، کیف دستی ، انواع ست چرم، جاسوئیچی چرمی، جا کارتی فولدر، کلاسور دستی، جلد مدارک و بیمه نامه، انواع کوله، کیف لب تاب ،که به جهت بکارگیری چرم ارزش و اعتبار بالایی به سازمان هدیه دهنده می بخشد
طراحی و تولید ایده های شما برای اجرای ایده هایتان با ما تماس بگیرید


در مدت دودهه فعالیت در عرصه طراحی و تولید محصولات تبلیغاتی با تولید کننده های مختلفی درعرصه هدایای تبلیغاتی همکاری نزدیک داشتیم .برخی از تهیه کنندگان هدایا به دلیل محدودیت دراشکال و فرم های تکراری ،سفارش طراحی صنعتی و نقشه های تولید مدل های جدید و لوکس را به ما محول کردند.شاید تعداد زیادی از این نوع طرح ها در کشور به تولید نرسید و برای کاهش هزینه های تولید و تقلیل بهای فروش به آسیای شرقی سپرده شد ، اما نتیجه ای مطلوب را برای مجموعه به ارمغان آورد. .
در چنین شرایطی ارتباط با تجاّرنخستین و وارد کنندگان اصلی و قرارگرفتن در جزئیات طرح و تولید هدایا ،دانش و فنون انواع مختلفی از این محصولات را به مجموعه سرازیر ساخت. دست واسطه ها و دلالان که به بهانه محدودیت ها و شرایط ورود قیمت های نامشخصی را به برخی اقلام مربوط می ساختند کوتاه شد و باعث شد تا بتوانیم به واسطه همکاری نزدیک این اقلام را از تولید کنندگان اصلی تهیه نمائیم.ارتباط با کارگاه ها و شرکت های بزرگ چینی،ترک ،اروپایی و شرکت های داخلی که محصولاتشان گاها از نمونه های اروپائی نیز پیشی میگرفت باعث شد بتوانیم اقلامی با کیفیت به مشتریان ارائه نمائیم . بخشی از واحد طراحی شرکت موسویها به گونه ای تخصصی در طراحی هدایا فعالیت داشته و با تولید کنندگان بزرگی در ارتباط است.
شرکت موسویها به دلیل پایبندی به اساسنامه خود که بر اصول طراحی و تولید محصولات با کیفیت برتر و حمایت از ایده و اندیشه طراحان و مبتکران داخلی استوار است ، تجارت وسیع هدایای تبلیغاتی را در دستور کار خود قرار نداده ولی به جهت تامین نیاز مشتریان خود ، با تجربه ای نزدیک به بیست سال ،بهترین مشاور و تامین کننده هدایای تبلیغاتی را به مشتریان عزیز معرفی خواهد کرد.
موسویها در شاخه ای از هدایای تبلیغاتی که بسیار منحصر بفرد و ارزشمند است .برنامه هایی جهت توسعه و ارتقا خود داشته تا بتواند در آینده ای نزدیک محصولاتی که در مجموعه آثار هنری ،هنرهای تجسمی و ادراک تصویری ست خلق و به مشتریان خود ارائه نماید

این هدایا که خاص و انحصاریست با مواد اولیه متفاوت در اشکال و اندازه های مختلف طراحی و تولید میشوند. نکته مهم و ارزشمند اینگونه هدایا عدم وجود دو هدیه هم شکل و یکسان است .و بی شک این موضوع ارزش هنری محصول را صد چندان کرده و اعتباری معنوی به محصول خواهد بخشید .در این شاخه از هدایا مشتریان میتوانند ایده های خود را انحصاری در اختیار داشته و هدایای خود را بدون نگرانی از کپی های غیر متعارف تولید نمایند.ما طرح ها والکوهایی که در چهارچوب حمایت مالکیت فکری قرار داشته باشد را برای ثبت و پیش کیری از سوء استفاده به کارشناسان متخصص واگذار نموده و مدارک مالکیت معنوی آنرا به مشتریان تقدیم میکنیم .هنر چون تکثیر شود ارزش آن تقلیل می یابد و طیف های مختلفی از عموم مردم به آن دست خواهند یافت .
آنگاه از پوسته هنر خارج شده و در لفافه صنعت ظاهر می شود . واما هیهات از آن روز که از پوسته ی صنعت هم برون زند .که درآنصورت بی شک مبتذل و بی ارزش خواهد شد.

هدایا ی تبلیغاتی امروزه نه به عنوان هدیه و تحفه بلکه به عنوان یادانگیزه ای که تنها به هنگام دریافت لذت اخذ کالائی مجانی را در خود دارد . به دلیل استفاده مبلغین از هدایایی بی ارزش ،ارزان و کم بهاء این گونه هدایا بعد از مدت کوتاهی تاثیری معکوس بر مخاطبان خود خواهد داشت .

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی،شرکت موسویها طراح سازنده وتامین کننده انواع هدایای تبلیغاتی،هدایای خاص،هدایای انحصاری،انواع ساعت،انواع خودکار، کیف، پوشاک،ست اداری،جاسوئیچی،لوازم خودرو و دیگر هدایا بوده و در طراحی و تولید سایر اشکال هدایای تبلیغاتی فعالیت دارد.  در مدت دودهه فعالیت در عرصه طراحی و تولید محصولات تبلیغاتی با تولید کننده های مختلفی درعرصه هدایای تبلیغاتی همکاری نزدیک داشتیم .برخی از تهیه کنندگان هدایا به دلیل محدودیت دراشکال و فرم های تکراری ،سفارش طراحی صنعتی و نقشه های تولید مدل های جدید و لوکس را به ما محول کردند.شاید تعداد زیادی از این نوع طرح ها در کشور به تولید نرسید و برای کاهش هزینه های تولید و تقلیل بهای فروش به آسیای شرقی سپرده شد ، اما نتیجه ای مطلوب را برای مجموعه به ارمغان آورد.